01projekt klawiatury+logo

 

 

 

 

 

107fotosesje-art.pl

Masz już dość wirtualnych randek na portalach, które wcale nie doprowadzają do spotkań w realu? Kolejna z rzędu randka zakończyła się fiaskiem, a znajomości przez przyjaciół także nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

Dobrze trafiłeś! Witaj na portalu z najtańszymi szybkimi randkami w Warszawie, podczas których nawiążesz ciekawe znajomości, a może i poznasz miłość swojego życia!

Ideą randek w 5 minut są spotkania w pubach i klubach, na które zapraszamy mężczyzn i kobiety, które siedzą przy osobnych stolikach. Mężczyźni przysiadają do nich i mają czas na 5 minutową rozmowę. Później następuje zmiana, do momentu jak wszyscy uczestnicy się już poznają. Podczas rozmów uczestnicy wypełniają ankiety. Jeśli dwie osoby nawzajem się sobie spodobają, kontaktujemy je ze sobą podając numer telefonu lub maila. Oczywiście uczestnicy mogą sami wymienić się numerami podczas randki.

Nasze spotkania odbywają w pubach i klubach w Warszawie, podczas których single mają szansę na szybkie poznanie partnera lub partnerki. Oferujemy w menu piwo lub kieliszek wina gratis, który pozwoli przełamać lody pomiędzy uczestnikami !

Szybkie randki powstały w 1998 w USA i od razu zaczęły cieszyć się dużym powiedzeniem, dlatego też szybko ta idea rozprzestrzeniła się na inne kraje. Dziś szybkie randki cieszą się coraz większą popularnością w Polsce.

Nasze randki w pięć minut skierowane są do singli, którzy nie mają czasu na poznawanie innych ludzi w innych okolicznościach lub osób szukających partnerów czy miłości.

Obecnie w ofercie mamy parę rodzajów randek,
które na pewno trafią w Wasze gusta Randki w 5 minut :

Randki  (mężczyzna i kobieta)

Standardowa wersja randek, podczas których spotykają się kobiety i mężczyźni. Każdy partner ma 5 minut na rozmowę z każdą partnerką. Osoby, które nawzajem wyrażą zainteresowanie sobą w ankiecie otrzymają namiar telefoniczny lub mailowy do siebie. Dzięki temu będą mogły kontynować tę znajomość i finalnie umówią się na kolejne realne spotkanie.

Randki chrześcijańskie

Identyfikujesz się z religią chrześcijańską, czujesz się katolikiem i wprowadzasz w życie zasady wiary? Przyjdź na randkę chrześcijańską na której poznasz partnera wyznającego te same zasady wiary co Ty! Dołącz do spotkań randek w 5 minut dla chrześcijan, którzy chcą poznać osoby wierzące i wyznające ten sam kodeks wartości. Poznaj miłość w wydaniu chrześcijańskim!

Randki dla obcokrajowców

Prezentujemy randki dla obcokrajowców, którzy przyjechali do Warszawy na studia czy pracują tutaj na stałe. Szukasz prawdziwej miłości lub przyjaciół w Polsce i masz dość portalów randkowych, które nie doprowadzają do realnych spotkań? Nie możesz odnaleźć się w polskiej rzeczywistości? Przyjdź na randki w 5 minut i poznaj ludzi mówiących po angielsku! Spośród wielu kandydatów/ek z pewnością poznasz wyjątkową osobę do której otrzymasz numer telefonu lub maila, a finalnie umówisz się na kolejne realne spotkanie. Spróbuj randek w 5 minut i poznaj partnera/rkę swojego życia!

Randki dla gejów i lesbijek

Jesteś homo i szukasz partnera/ki w tętniącej życiem metropolii? Masz już dość wirtualnych pogawędek na portalach randkowych i dążysz do poznania kogoś na żywo! Podczas 5 minutowej rozmowy z każdym z kandydatów/ek wybierzesz te, które przypadną Ci najbardziej do gustu. Później od Ciebie zależy czy przekujesz tę znajomość w miłość czy tylko w przelotny romans. Do dzieła – zapraszamy na pierwsze w Warszawie randki dla gejów i lesbijek!