RANDKI DLA SINGLI

02

 

                         SYLWESTER

sylwester

 

                              EVENTY

02skok

 

04

 

 

Nasze niestandardowe pomysły, świeże podejście oraz kreatywność sprawiają, że organizowane przez nas eventy są oryginalne, nietuzinkowe i gwarantują niezapomniane wrażenia. Organizujemy imprezy w klubach dla singli, wspólne wyjścia do restauracji, kina, imprezy okolicznościowe, sylwestra, wyjazdy w ciekawe miejsca w Polsce i na świecie oraz imprezy masowe dedykowane singlom. Nasze działania w obszarze eventów zawsze wyróżniają się nie tylko błyskotliwymi konceptami, ale także nagłośnieniem najwyższej jakości, ciekawymi atrakcjami oraz rozrywką, której single samemu nie są w stanie zapewnić sobie w tętniącej życiem metropolii.

 

 

Imprezy dla singli organizowane są w atrakcyjnych designersko i lokalizacyjnie lokalach Warszawy, w których nasi uczestnicy doskonale się bawią dzięki ciekawym animacjom, zabawnym prowadzącym czy menu, jakie dla nich przygotowujemy. Randkiw5minut.pl to kompleksowe działania eventowe dla singli, których głównym celem jest poznanie miłości, przyjaźni oraz przede wszystkim świetna zabawa.

 

 

 

Oferujemy eventy z udziałem sportów ekstremalnych dla grup singli oraz firm:

– zjazd na linie na tzw. tyrolce z wysokości np. z wysokich budynków, wzniesień, drzew

– skok na linach alpinistycznych z możliwie maksymalnym dystansem swobodnego lotu

Nasze eventy to połączenie emocji, adrenaliny i dobrej zabawy, podczas której możecie poznać swoją drugą połówkę. Zabawy na wysokości to rozrywka najwyższych lotów dla singli, którzy lubią przełamywać strach i obcować z adrenaliną podczas wielogodzinnych aktywacji na wysokościach. Jako pasjonaci sportów linowych, profesjonalni skoczkowie i wspinacze posiadamy wszelkie niezbędne kompetencje i uprawnienia do prowadzenia bezpiecznych aktywności na wysokości. Mamy wiele lat sukcesów i doświadczenia w zakresie dream jump’u, tyrolki, skoków z mostów, dzięki któremu możemy zapewnić bezpieczną rozrywkę ponad dachami budynków.

Jeśli jesteś zainteresowany eventem dla singli lub imprezą firmową na wysokości wypełnij formularz kontaktowy już dziś. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w jednym z naszych eventów? Śledź aktualności lub zapisz się przez nasz formularz kontaktowy poniżej czy też zadzwoń do nas już dziś.
Poznaj swoją drugą połówkę dzięki eventom dla singli w wydaniu Randek w 5 minut!

 

Z NAMI NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ W WIELKIM MIEŚCIE

01