90fotosesje-art.pl

 

Randki w 5 minut powstały w 1998 roku w słonecznym Los Angeles. Idea szybkich randek bardzo szybko rozprzestrzeniła się na całym świecie, zdobywając także dużą popularność w kraju nad Wisłą.

Ideą randek w pięć minut jest organizacja spotkań dla singli, podczas których każdy Pan ma 5 minut na rozmowę z Panią przy stoliku. Podczas rozmowy każdy uczestnik wypełnia specjalną ankietę, na której zaznacza osoby, z którymi chciałby się spotkać. Jeżeli dwie osoby wyrażą chęć spotkania następnego dnia po randce wysyłamy im namiary na partnera lub partnerkę. Reszta już tylko zależy od nich! Mogą kontynuować znajomość umawiając się indywidualnie na randki.

Wiele osób poznało na randkach w 5 minut miłość swojego życia lub swoją drugą połówkę! Zobacz zakładkę  Galeria !

Randki w 5 minut oferujemy różne rodzaje randek: heteroseksualne, chrześcijańskie, standardowe w 5 minut, dla gejów i lesbijek i dla obcokrajowców. Dzięki szerokiej ofercie każdy z uczestników może wybrać rodzaj randki najbardziej dopasowany do jego osobowości. Dzięki grupom randek uczestnicy poznają ludzi o podobnych poglądach i systemie wartości, co przekłada się na sukces i znalezienie miłości życia lub partnera/ki.